Letní příprava – „A“ mužstvo – divize B

LETNÍ PŘÍPRAVNÉ OBDOBÍ
den datum výkop MÍSTO
ČT 11. 7. 18.30 Zahájení přípravy – trénink areál Tatran
SO 13. 7. 10.15 TATRAN – SK Kladno (hř. č. 2) areál Tatran
PO 15. 7. 18.30 Tréninková jednotka areál Tatran
ÚT 16. 7. 18.30 Tréninková jednotka areál Tatran
ČT 18. 7. 18.30 TATRAN – FC Bohemians U19 bude upřesněno
SO 20. 7. 10.30 Tréninková jednotka areál Tatran
12.30 Společný oběd areál Tatran
14.30 Tréninková jednotka areál Tatran
PO 22. 7. 18.30 Tréninková jednotka areál Tatran
ST 24. 7. 18.30 Tréninková jednotka areál Tatran
26. 7. 18.30 Tréninková jednotka areál Tatran
NE 28. 8. 17.30 TATRAN  FC Přední Kopanina areál Tatran
ÚT 30. 7. 18.30 Tréninková jednotka areál Tatran
ČT 1. 8. 18.30 Tréninková jednotka areál Tatran
SO 3. 8. 17.00 ČLU Beroun – TATRAN (Mol Cup) hř. Beroun
PO 5. 8. 18.30 Tréninková jedntoka areál Tatran
ST 7. 8. 18.30 Tréninková jedntoka areál Tatran
ČT 8. 8. 18.30 Tréninková jedntoka areál Tatran
SO 10. 8. 10.15 TATRAN – SK Slaný (divize B) areál Tatran
PO 12. 8. 18.30 Tréninková jedntoka areál Tatran
ST 14. 8. 18.30 Tréninková jedntoka areál Tatran
ČT 15. 8. 18.30 Tréninková jedntoka areál Tatran
SO 17. 8. 10.15 SK Štětí – TATRAN – (divize B) hřiště SK Štětí
PO 19. 8. 18.30 Tréninková jedntoka areál Tatran
ST 21. 8. 18.30 Tréninková jedntoka areál Tatran
ČT 22. 8. 18.30 Tréninková jedntoka areál Tatran
SO 24. 8. 10.15 TATRAN – Ol. Březová (divize B) areál Tatran
PO 26. 8. 18.30 Tréninková jedntoka areál Tatran
ST 28. 8. 18.30 Tréninková jedntoka areál Tatran
ČT 29. 8. 18.30 Tréninková jedntoka areál Tatran
SO 31. 8. 10.15 FK Neratovice – TATRAN (divize B) hřiště Neratovice

Nasazení a předběžné rozlosování

so 10. 8. 10.15 TATRAN – SK Slaný
so 17. 8. 17.00 SK Štětí – TATRAN
so 24. 8. 10.15 TATRAN – Olympie Březová
so 31. 8. 10.15 FK Neratovice – TATRAN
so 7. 9. 10.15 TATRAN – FK Aritma Praha
so 14. 9. 10.15 FK Brandýs – TATRAN
so 21. 9. 10.15 TATRAN – Arsenal Česká Lípa
so 28. 9. 16.30 MFK Dobříš – TATRAN
so 5. 10. 10.15 TATRAN – SK Kladno
so 12. 10. 16.00 Baník Souš – TATRAN
so 19. 10. 10.15 TATRAN – FC Chomutov
so 26. 10. 10.15 TATRAN – SK Český Brod
so 2. 11. 14.30 FK Ostrov – TATRAN
so 9. 11. 10.15 TATRAN – FK Meteor Praha
ne 17. 11. 14.00 FK Seko Louny – TATRAN
zápasy na hřištích soupeřů jsou pouze orientační – jak den, tak výkop