Tn. Rakovník – Šanov 4:1 (1:1)

Šanov udolali až po přestávce

V hostujícím dresu vyběhli na parádní trávník David Šika, Luboš Šika a Martin Tauš, kteří na Tatranu udělali nesmazatelnou stopu, a proto byl pro ně tento zápas hodně prestižní. Domácí poslal do vedení v 17. minutě Nguyen – 1:0. Hostům se ale podařilo sedm minut před přestávkou srovnat právě Martinem Taušem – 1:1. Druhý poločasu už měli domácí více sil. V 59. se prosadil Jan Beneš, čímž zlomil odpor soupeře – 2:1. V 77. se trefil nestárnoucí Míra Hájek a vítězství zelenobílých pečetil čtyři minuty před koncem střídající Marek Havel – 4:1.
Tn. Rakovník: A. Beneš – Zaspal (59. Jan Husák), Martin Havel (50. Bethel), M. Kučera, J. Kučera – Nguyen (74. Špimr), Jakub Husák, Hájek, Rous – J. Beneš, Bucek (46. Marek Havel). Trenér: Václav Eck.