Jesenice – Tn. Rakovník 0:4 (0:1)

Klid přišel až v závěru

Výsledek sice hovoří jednoznačně, ale hosté o třech bodech rozhodli až v posledních deseti minutách. První gól vstřelil ve 21. minutě z penalty Jan Beneš, který tak potrestal faul Horváta na Marka Havla – 0:1. Po hodině hry se pokutového kopu dožadovali i domácí, ale rozhodčí byli jiného názoru. V 73. uviděl druhou žlutou domácí kapitán Mutinský, který stihl dvě žluté během čtyř minut (69. a 73.). První za kritiku rozhodčího bez hanlivých slov a druhou za zakopnutí míče. V 80. přidal pojistku střídající Karel Bucek, který byl na hřišti pět minut a poprvé od zranění – 0:2. Za šest minut přidal druhý gól v utkání Jan Beneš, aby stejný hráč zkompletoval hattrick v 89. druhou proměněnou penaltou. Tentokrát Horvát ve vápně fauloval právě Jana Beneše – 0:4.

Tn. Rakovník: A. Beneš – Zaspal, Martin Havel, M. Kučera, J. Kučera – Rous (75. Bucek), Hájek, Jelínek, Jakub Husák – Marek Havel (69. Bethel), J. Beneš. Trenér: Václav Eck.