Tn. Rakovník – Hředle B 4:2 (2:1)

Zbytečné drama s dobrým koncem

Domácí sice měli od prvních minut míč více na svých kopačkách, ale do vedení se jako první dostali hosté, když Zilcher překonal Michala Červeného, jenž opět zelenobílým podal pomocnou ruku při absenci A. Beneše – 0:1. Domácí se ale následně během dvou minut podařilo otočit vývoj. Ve 26. srovnal Rous a o dvě minuty později byl Malinovský krátký na přesnou hlavičku Špimra – 2:1. Když po sedmi minutách druhé části J. Kučera navýšil vedení domácích, tak to vypadalo na snadný zápas – 3:1. Hosté ale nesložili zbraně a v 68. Malecký se štěstím prostřelil M. Červeného – 3:2. Devět minut před koncem se ale opět do vzduchu zavěsil Špimr a druhou přesnou hlavičkou pečetil vítězství Tatranu – 4:2.
Tn. Rakovník: M. Červený – Zaspal, M. Kučera, Hájek, J. Kučera – Nguyen, Jan Husák, Jakub Husák, Rous – Bucek, Špimr. Trenér: Václav Eck.