TATRAN – So. Janov 2:5 (0:2)

V dresu Janova nastoupila řada hráčů, kteří prošli mládeží na Tatranu nebo si zahráli krajské soutěže. Hosté využívali hlavně svých rychlostních typů, což domácím dělalo velké problémy. Do přestávky dvakrát utekl M. Bradáč a nedal A. Benešovi šanci – 0:2. Hned po dvou minutách druhé části se rozplynuly naděje domácích na zdramatizování zápasu. M. Bradáč totiž zkompletoval hattrick – 0:3. Po hodině hry domácí brankář A. Beneš podrazil ve vlastním pokutovém území Kaila a L. Roubík z penalty zvýšil – 0:4. Domácí se prosadili až v 68. minutě, kdy střídající Fidler překonal Melče – 1:4. Hned za minutu ale přidal M. Bradáč svůj čtvrtý gól v zápase – 1:5. Za čtyři minuty byl v pokutovém území Janova Zuskou sražen Jan Husák a D. Dolák z penalty snížil – 2:5. Osm minut před koncem zahrával L. Roubík další pokutový kop, který A. Beneš zlikvidoval, ale penalta se na pokyn AR2 J. Váni st. opakovala. Signalizováno bylo předčasné vyběhnutí domácího brankáře z brankové čáry. Opakovanou penaltu zahrával Zuska, uklouzl a poslal míč vedle branky.

Tn. Rakovník: A. Beneš – Zaspal, M. Kučera, Martin Havel (82. Sedláček), J. Kučera (60. Fidler) – D. Dolák, Jelínek, Jan Husák, Nguyen, Jakub Husák – Šíma (66. Monhart). Trenér: Václav Eck.