SK Senomaty – Tatran Rakovník 0:2 (0:1)

Rozhodli staří mazáci
V posledním podzimním kole okresního přeboru odjeli fotbalisté Tatranu do Senomat. Trenér Václav Eck opět „čaroval“ se sestavou, když mu chyběli Dominik Dolák, Jakub Husák, Adam Beneš, Jan Beneš, Karel Bucek, Martin Havel, Marek Havel, Luboš Fidler, Standa Rous, David Šíma i Honza Trefný.
V prvním poločasu se hrál fotbal nevalné úrovně. Domácí sázeli na rychlé brejky. Hosté drželi míč, ale do šancí se moc nedostávali. První přišla tři minuty před přestávkou, kdy Hájek našel Špimra, jenž prostřelil M. Koce – 0:1.
Vstup do druhé části se Tatranu povedl. Hájek se dostal k míči na hranici velkého vápna a mazáckým dloubáčkem přehodil M. Koce – 0:2. V dalším průběhu měli zeleno-bílí více ze hry a i šancí, ale skóre už se nezměnilo.
Tn. Rakovník: M. Červený – Zaspal, M. Kučera (82. Bethel), J. Kučera, Vondruška – Nguyen, Kokšal, Hájek, Jelínek, Jan Husák – Špimr. Trenér: Václav Eck.