Tn. Rakovník – Pavlíkov 2:2 (0:2)

Pomohli si standardkami

V dalším kole okresního přeboru hostili zelenobílí doma Pavlíkov, který se sice pohyboval u dna tabulky, ale výkonem, který na Tatranu předvedl, patří mnohem výše. Domácímu trenérovi Vaškovi Eckovi chyběla řada klíčových hráčů – M. Kučera, Rous, A. Beneš, J. Beneš, Marek Havel, Jan Husák. Hosté přijeli bez Kalaše. Pavlíkovští mladíci vsadili na bojovnost a obětavost, což domácím nevonělo. Navíc měli rychlostní převahu. Do vedení se dostali po střele Kononetse z hranice vápna – 0:1. Za dvě minuty stejný hráč utekl. Udělal kličku vyběhnuvšímu Buckovi a zakončil do prázdné branky – 0:2. Domácí marně hledali recept na houževnatou pavlíkovskou obranu. Když už šance přišly, tak bylo zakončení nepřesné. Tatran si nakonec pomohl standardními situacemi. V 54. zahrával Jakub Husák rohový kop. Špimr prodloužil hlavou k Dolákovi, jenž snížil – 1:2. Šest minut před koncem zahrával rohový kop Nguyen. J. Kučera hlavou posunul na Martina Havla, který u zadní tyče jenom nastavil placírku – 2:2.

Tn. Rakovník: Bucek (46. Trefný) – Zaspal, Martin Havel, J. Kučera, Vondruška – D. Dolák, Hájek, Jelínek, Kokšal, Jakub Husák (78. Bethel) – Špimr (53. Nguyen). Trenér: Václav Eck.