Výsledek mohl být klidně dvouciferný

Tatran Rakovník B – FC Jesenice 7:0 (2:0)

V sobotu odpoledne se doma představilo v prvním přátelském utkání béčko Tatranu, které hostilo FC Jesenice. V zeleno-bílém dresu se představila první letní posila – útočník Sokola Mšec Jakub Podlena, který ale po dvaceti minutách z utkání odstoupil pro lehké zranění kolena.

První pětadvacet minut bylo o dobývání jesenického valu, ale pak se začala projevovat větší fotbalovost domácích, kteří šli po střelách M. Kučery a Čermáka do vedení – 2:0.

Po přestávce už se hrálo na jednu branku a postupně se trefili Tauš, Čermák, dvakrát J. Beneš a skóre uzavřel M. Kučera – 7:0. A to vítězství mohlo být i vyšší. Domácí další velkou řadu šancí neproměnili.

Tn. Rakovník B: Kabele – Zaspal, Jiřík, Hájek, L. Šika – Čermák, Lisner, J. Konopásek (46. J. Beneš), M. Kučera – Tauš, Podlena (23. Weis). Trenér: Václav Eck.